.

Wie zijn de gezichten achter Havo?

In de loop der jaren is het team van Havo flink uitgebreid, inmiddels zitten we op ruim 50 enthousiaste medewerkers! Ons team werkt elke dag met veel plezier aan het creëren, ontwikkelen en produceren van de mooie producten die Havo rijk is.

 Om u een beter beeld te geven van de gezichten achter Havo hebben wij hier onder een aantal van onze medewerkers op een rijtje gezet.

annemieke-vos

Annemieke Zwiers-Vos

Managing director

a.zwiers@havo.com

jan-zwiers

Jan Zwiers

Managing director

j.zwiers@havo.com

bertina-de-vries

Bertina de Vries

Product manager

b.devries@havo.com

rob-van-kampen-1

Rob van Kampen

Export manager

r.vankampen@havo.com

jan-v-t-klooster

Jan van 't Klooster

Export manager

j.klooster@havo.com

arjenne-schot

Arjenne De Wit-Schot

Sales

a.schot@havo.com

manon-rekers

Manon Rekers

Sales

m.rekers@havo.com

tanja-balster

Tanja Balster

Sales

t.balster@havo.com

Martin-Pottjewijd-2

Martin Pottjewijd

Designer / marketing

m.pottjewijd@havo.com

lize-van-der-veen-1

Lize van der Veen

Marketing department

l.vanderveen@havo.com

ans-wulfsen

Ans Wulfsen

R&D

a.wulfsen@havo.com

martijn-holdermans

Martijn  Holdermans

QS manager

m.holdermans@havo.com

ilse-zwartjes

Ilse Zwartjes

Regulatory affairs officer

i.zwartjes@havo.com

Werken bij Havo b.v.

Werken bij Havo

Door de grote groei die Havo de afgelopen jaren heeft doorgemaakt is ons team in hoog tempo flink uitgebreid. Wij zijn dan ook regelmatig op zoek naar nieuwe collega’s. Lijkt het u leuk om zich bij het team van Havo te voegen? Bekijk onze openstaande vacatures.

Onze vacatures