Havo | Medewerkers

.

Wie zijn de gezichten achter Havo?

In de loop der jaren is het team van Havo flink uitgebreid, inmiddels zitten we op ruim 50 enthousiaste medewerkers! Ons team werkt elke dag met veel plezier aan het creëren, ontwikkelen en produceren van de mooie producten die Havo rijk is.

 Om u een beter beeld te geven van de gezichten achter Havo hebben wij hier onder een aantal van onze medewerkers op een rijtje gezet.

annemieke-vos

Annemieke Zwiers-Vos

Managing director

a.zwiers@havo.com

jan-zwiers

Jan Zwiers

Managing director

j.zwiers@havo.com

Martin Pottjewijd

bertina-de-vries

Bertina de Vries

Product manager

b.devries@havo.com

Lize van der Veen

rob-van-kampen

Rob van Kampen

Export manager

r.vankampen@havo.com

Rob van Kampen

jan-v-t-klooster-1

Jan van 't Klooster

Export manager

j.klooster@havo.com

Martin Pottjewijd

arjenne-schot-2

Arjenne De Wit-Schot

Sales

a.schot@havo.com

Lize van der Veen

manon-rekers

Manon Rekers

Sales

m.rekers@havo.com

Rob van Kampen

Rachel Knoppert

Rachel Knoppert

Sales

r.knoppert@havo.com

Martin Pottjewijd

Ilona Scheepmaker

Ilona Scheepmaker

Team leader sales

i.scheepmaker@havo.com

Lize van der Veen

Martin-Pottjewijd-1

Martin Pottjewijd

Graphic designer / Clay artist

m.pottjewijd@havo.com

Rob van Kampen

lize-van-der-veen

Lize van der Veen

Marketing department

l.vanderveen@havo.com

Martin Pottjewijd

ans-wulfsen

Ans Wulfsen

R&D

a.wulfsen@havo.com

Lize van der Veen

martijn-holdermans

Martijn  Holdermans

QS manager

m.holdermans@havo.com

Rob van Kampen

Ilse Zwartjes

Ilse Zwartjes

Regulatory affairs officer

i.zwartjes@havo.com

Martin Pottjewijd

Onze creatieveling en er zijn geruchten dat hij vroeger in een emmer klei is gevallen.

Werken bij Havo b.v.

Werken bij Havo

Door de grote groei die Havo de afgelopen jaren heeft doorgemaakt is ons team in hoog tempo flink uitgebreid. Wij zijn dan ook regelmatig op zoek naar nieuwe collega’s. Lijkt het u leuk om zich bij het team van Havo te voegen? Bekijk onze openstaande vacatures.

Onze vacatures